Kara Yolu Taşımacılıgı

Bütün Yollar Vazine Çıkar

 

Vazin Lojistik zamanında teslim edilmesi bilinciyle hareket eder. Gümrüklerden geçiş izni problemi olmayan Türk ve yabancı plakalı araçlarla karayolu taşımacılığı gerçekleştirilir.

Sevkiyatlar her türlü hava koşullarında ve sudan etkilenmeyen özel brandalarla izole edilmiş şekilde yapılmaktadır. Bozuk yollar düşünülerek sevkiyatlarda, yaşları ortalama 3 seneyi geçmemiş araçlar kullanılır. Firma bünyesinde Avrupa standartlarına uygun her tonaj ve kübajlı araç mevcuttur.

Araçlar uydu teknolojisi donanımlıdır. Bu sayede kalkış-varış sürecinde, gümrük formalitelerinin hızlandırılması yada dönüş zamanın belirlenmesi gibi araçlarla ilgili her türlü bilgi Vazin Lojistik tarafından ilgililere iletilebilmektedir.

 

 


 

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

1- Komple ve kısmi yüklere yönelik esnek ve uygun maliyetli taşımacılık çözümleri, Vazin’den beklediğiniz kaliteli hizmeti almanızı sağlar

2- Kamyonun Tamamını Doldurmayan Yükler için uluslararası konumlara düzenli ve planlı seferler. Asya-Pasifik ve Afrika’da son derece güvenilir kapıdan kapıya teslimat bağlantıları sunma

3- Tüm kargo sevkiyatlarınız için öngörülebilir teslim süreleri sunarak işlerinizi güvenle programlayabilmenizi sağlama

4- GPS’li kamyonlar, istikrarlı ve güvenli kamyon izleme olanağı sunar ve yük izleme ve takibinde tam görünürlük sağlar

 

Hızlı Teklif Al
Sohbeti Aç
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?