RAHROVANE ASİA İNTENATİONAL TRANSPORT

VAZIN TARABAR CO.

 

 

0(216) 573 69 98 

ANA SAYFA HAKKIMIZDA HİZMETLERİMİZ DÖKÜMANLAR DUYURULAR İLETİŞİM  

 

 

 

MB DÖVİZ KURLARI 


 

İSTANBUL'DA HAVA 


İSTANBUL  İSTANBUL  İSTANBUL

 

  HAKKIMIZDA  

 

Uluslararasi tasimacilik ve dis ticaret konusunda profesyonel ve uzman kadrosuyla firmamiz, müsterilerimizin talepleri dogrultusunda, hizmet vermektedir.

Profesyonel, hizli ve güvenli kara yolu tasimaciliginda Türkiye, Iran, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbeycan, Orta Dogu, Uzak Dogu ile Avrupa ülkeleri arasinda bir “köprü” görevi görmektedir.

T.C. Ulastirma Bakanligi Genel Müdürlügü K1, R1ve R2 Belgesi’nin vermis oldugu yetkiler dogrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, agir kargo ve proje tasimaciligi konularinda 200 araçlik filomuzla müsterilerimize en güvenilir ve hizli hizmeti sunmaktayiz.

Vazin Lojistik , teknoloji yatirimina önem veren bir firma olarak sektörde, araç takibinde uydu sistemi kullanan ilk firmadir. Kullanilan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazisarak baglanti kurulmakta, Sevkiyat, mesafe ve maliyetleri bilgisayar ortaminda tespit edilmektedir.


Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Dökümanlar  |   Duyurular  |  İletişim

Vazin Lojistik Dis Ticaret Ltd. Sti.   Tel : 0(216) 573 69 98         Fax : 0(216) 573 63 47

Tüm Hakları Saklıdır © 2013  Vazin Lojistik Dis Ticaret Ltd. Sti. İçeriğinden alıntı yapılamaz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.